Wszystkie produkty
-
Systemy energii słonecznej PV
-
Systemy energii słonecznej poza siecią
-
Na temat systemów energetyki słonecznej
-
Systemy hybrydowej energii słonecznej
-
Panel fotowoltaiczny
-
Akumulator do przechowywania energii słonecznej
-
regulator ładowania słonecznego
-
falownik solarny mppt
-
Połączona ładowarka inwerterowa
-
Systemy montażowe Pv
-
Skrzynka łącząca Pv Dc
-
Kabel panelu słonecznego
-
Słoneczna Turbina Wiatrowa
Numer telefonu :
+8618811198713
WhatsApp :
+8613311553988
słowa kluczowe [ pv ] mecz 209 produkty.
12V 24V 48V MPPT Inwerter słoneczny Hybrid On Off Grid Inwerter czysta fala sinus
| Model nr.: | HT-M2000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
| Specyfikacja: | Normalny, 270W*433H*105D(mm) |
Inwerter słoneczny MPPT połączony z siecią dla 5K domostw ISO na dachu
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
|---|---|
| Specyfikacja: | Normalny, 270W*433H*105D(mm) |
| Wilgotność środowiska pracy: | En61000-6-1:2007: En61000-6-3:2007 |
3kw MPPT Inwerter słoneczny Trzyfazowy Inwerter hybrydowy Mppt Niska częstotliwość
| Model nr.: | HT-SDP3KW |
|---|---|
| Faza: | Trzy |
| Moc wyjściowa: | 3000w |
IP65 MPPT Inwerter słoneczny 3-fazowy Inwerter słoneczny IEC62109-1
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
|---|---|
| Specyfikacja: | Normalny, 270W*433H*105D(mm) |
| Wilgotność środowiska pracy: | En61000-6-1:2007: En61000-6-3:2007 |
3kw 5kw MPPT Inwerter słoneczny 12V 24V 48V
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
|---|---|
| Specyfikacja: | Normalny, 270W*433H*105D(mm) |
| Wilgotność środowiska pracy: | En61000-6-1:2007: En61000-6-3:2007 |
RS485 Kontroler ładowania słonecznego Ekran LCD Regulator ładowania słonecznego IP32
| Model nr.: | HT-SD20-10A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kontroler systemu słonecznego, kontroler ładowarki, kontroler oświetlenia, kontroler wiatru, solarna |
| Napęd nominalny: | 12V |
Systemy stolarkowe fotowoltaiczne złączone z siecią oświetlenie przenośne do zasilania wentylator telewizyjny DC
| Wydajność nominalna: | Wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| Wytwarzanie energii: | 1 kW ~ 5000 kW |
| Pakiet transportowy: | Drzewna skrzynia |
Zestaw do montażu paneli fotowoltaicznych 15kw
| Model nr.: | HT-S15KW |
|---|---|
| Wydajność nominalna: | Wytworzone na zamówienie |
| Wytwarzanie energii: | 1 kW ~ 5000 kW |
Dobra cena Dom 3kw Całkowicie wyłączony z sieci Energia słoneczna Całkowicie Inwerter Generator Klimatyzator Panel Sol
| Model nr.: | HT-S |
|---|---|
| Wydajność nominalna: | Wytworzone na zamówienie |
| Wytwarzanie energii: | Wytworzone na zamówienie |
Dobra cena Dom 15kw Całkowicie wyłączony z sieci Energii słonecznej Całkowicie Inwerter Generator Panel klimatyzatora
| Model nr.: | HT-S |
|---|---|
| Wydajność nominalna: | Wytworzone na zamówienie |
| Wytwarzanie energii: | Wytworzone na zamówienie |

