Wszystkie produkty
-
Systemy energii słonecznej PV
-
Systemy energii słonecznej poza siecią
-
Na temat systemów energetyki słonecznej
-
Systemy hybrydowej energii słonecznej
-
Panel fotowoltaiczny
-
Akumulator do przechowywania energii słonecznej
-
regulator ładowania słonecznego
-
falownik solarny mppt
-
Połączona ładowarka inwerterowa
-
Systemy montażowe Pv
-
Skrzynka łącząca Pv Dc
-
Kabel panelu słonecznego
-
Słoneczna Turbina Wiatrowa
Numer telefonu :
+8618811198713
WhatsApp :
+8613311553988
słowa kluczowe [ pv ] mecz 209 produkty.
Stabilność termiczna Kabel paneli słonecznych Kabel PV słoneczny do użytku zawodowego
| Liczba przewodów: | Pojedynczy rdzeń |
|---|---|
| Zakres temperatury: | Otoczenie + 90°C Kabel 120°C |
| Długość: | 10 stóp 20-30 stóp 50-100 stóp |
PVC izolacja płomienioodporny panel słoneczny kabel Pv przedłużeniowy 6500V
| Promień gięcia: | Ø < 12mm: 3XD; Ř < 12mm: 3XD; Ø≤12mm: 4XD Ø≤12mm: 4XD |
|---|---|
| Stosować: | Zapewnij niezawodne połączenie dla paneli słonecznych |
| Temperatura instalacji: | -30/0 + 120°C |
Panel modułu fotowoltaicznego o mocy 250 W klasa A stopień ochrony przed utlenianiem anodowym IP68
| Zastosowanie: | Wszystkie pola |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Materiał: | Krzem monokrystaliczny |
50kw PV systemy montażowe Farm Orchard Urządzenie do wytwarzania energii
| Model nr.: | HT-S50KW |
|---|---|
| Wydajność nominalna: | Wytworzone na zamówienie |
| Wytwarzanie energii: | 1 kW ~ 5000 kW |
IP65 Photovoltaic Combiner Boxes Pvc Pv String Combiner Box Do Inwerterów Dc1000v
| nazwisko: | fotowoltaiczna skrzynka połączeniowa prądu stałego |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | fotowoltaiczna skrzynka połączeniowa prądu stałego |
| Stosować: | dla falowników dc1000v |
Domy Systemy montażu fotowoltaicznego 5kw Płaski dach ballastowany półki słoneczne
| Model nr.: | HT-S5KW |
|---|---|
| Wydajność nominalna: | Wytworzone na zamówienie |
| Wytwarzanie energii: | 1 kW ~ 5000 kW |
Panel fotowoltaiczny Htonetech 275W Monokrystaliczny Moduł PV
| Zastosowanie: | Wszystkie pola |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Materiał: | Krzem monokrystaliczny |
1000VDC 16A PV Systemy energii słonecznej Hybrid Solar Pv Systemy dostosowane
| Model nr.: | Hybrydowy Układ Słoneczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
| Specyfikacja: | Normalna, standardowa specyfikacja lub dostosowana |
HTONETECH 3Kw 8KW 10KW PV Systemy energii słonecznej
| Model nr.: | Hybrydowe systemy magazynowania energii |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
| Specyfikacja: | Mini, standardowa specyfikacja lub dostosowana |
Akumulator fotowoltaiczny, akumulator Pv, akumulator z głębokim cyklem 12V 200ah
| Szybkość rozładowania: | Niski wskaźnik rozładowania |
|---|---|
| Kształt: | Kwadratowa bateria |
| Elektrolit: | kwas |

