Wszystkie produkty
-
Systemy energii słonecznej PV
-
Systemy energii słonecznej poza siecią
-
Na temat systemów energetyki słonecznej
-
Systemy hybrydowej energii słonecznej
-
Panel fotowoltaiczny
-
Akumulator do przechowywania energii słonecznej
-
regulator ładowania słonecznego
-
falownik solarny mppt
-
Połączona ładowarka inwerterowa
-
Systemy montażowe Pv
-
Skrzynka łącząca Pv Dc
-
Kabel panelu słonecznego
-
Słoneczna Turbina Wiatrowa
Numer telefonu :
+8618811198713
WhatsApp :
+8613311553988
słowa kluczowe [ pv solar power systems ] mecz 205 produkty.
ISO sterownik ładowania słonecznego sterownik słoneczny 12v 252x180x63mm
| Model nr.: | HT-K20-10A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kontroler systemu słonecznego, kontroler ładowarki, kontroler oświetlenia, kontroler wiatru, solarna |
| Napęd nominalny: | 12V |
Htonetech Monocrystalline Silicon Pv Module 470W 475W 480W 485W
| Model nr.: | Polikrystaliczny panel słoneczny |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Materiał: | Amorficzny krzem |
HTONETECH Panel słoneczny System baterii Układ magazynowania energii słonecznej 10039W 500 Watt
| Model nr.: | Hybrydowe systemy magazynowania energii |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
| Specyfikacja: | Normalna, standardowa specyfikacja lub dostosowana |
System słoneczny mieszkalny podłączony do sieci 5KWH 10KWH 535-555Watt
| Model nr.: | Hybrydowe systemy magazynowania energii |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
| Specyfikacja: | Mini, standardowa specyfikacja lub dostosowana |
Przenośny mały zewnętrzny system słoneczny 5000W 4538W 1000W 0,75Kva
| Model nr.: | Hybrydowe systemy magazynowania energii |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
| Specyfikacja: | Normalna, standardowa specyfikacja lub dostosowana |
HTONETECH 3Kw 5KW Wysokonapięciowy Układ Słoneczny 5000W 45039W Panele słoneczne Mono Perc
| Model nr.: | Hybrydowe systemy magazynowania energii |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
| Specyfikacja: | Normalna, standardowa specyfikacja lub dostosowana |
Stabilność termiczna Kabel paneli słonecznych Kabel PV słoneczny do użytku zawodowego
| Liczba przewodów: | Pojedynczy rdzeń |
|---|---|
| Zakres temperatury: | Otoczenie + 90°C Kabel 120°C |
| Długość: | 10 stóp 20-30 stóp 50-100 stóp |
IP30 Kontroler ładowania słonecznego 10A 13,8V Kontroler baterii słonecznej
| Model nr.: | HT-K20-10A MPPT |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kontroler systemu słonecznego, kontroler ładowarki, kontroler oświetlenia, kontroler wiatru, solarna |
| Napęd nominalny: | 12V |
HT-K20-10A MPPT pozytywne uziemienie sterownik ładowania słonecznego 8V-32V
| Model nr.: | HT-K20-10A MPPT |
|---|---|
| Napęd nominalny: | 12V |
| Grunt: | POZYTYWNE |
Htonetech Jednokrystaliczny ogniw słoneczny 210 mm X 210 mm Polikrystaliczny
| Model nr.: | Polikrystaliczny panel słoneczny |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Materiał: | Krzem polikrystaliczny |

