Wszystkie produkty
-
Systemy energii słonecznej PV
-
Systemy energii słonecznej poza siecią
-
Na temat systemów energetyki słonecznej
-
Systemy hybrydowej energii słonecznej
-
Panel fotowoltaiczny
-
Akumulator do przechowywania energii słonecznej
-
regulator ładowania słonecznego
-
falownik solarny mppt
-
Połączona ładowarka inwerterowa
-
Systemy montażowe Pv
-
Skrzynka łącząca Pv Dc
-
Kabel panelu słonecznego
-
Słoneczna Turbina Wiatrowa
Numer telefonu :
+8618811198713
WhatsApp :
+8613311553988
słowa kluczowe [ pv solar power systems ] mecz 205 produkty.
Htonetech System energii słonecznej złączony z siecią kompletny zestaw China 30kw 40kw 89kw Panel słoneczny 500W Mono 20K7kw
| Model nr.: | Hybrydowe systemy magazynowania energii |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
| Specyfikacja: | Normalna, standardowa specyfikacja lub dostosowana |
Htonetech off Grid Complete Set Solar Energy System Complete Kit Manufacturers China 500W 800W 1000W 1500W
| Model nr.: | Hybrydowe systemy magazynowania energii |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
| Specyfikacja: | Mini, standardowa specyfikacja lub dostosowana |
Jednostkowa seria paneli fotowoltaicznych moduł Hbc Perc
| Model nr.: | Polikrystaliczny panel słoneczny |
|---|---|
| Warunki: | Używany |
| Materiał: | Krzem polikrystaliczny |
6500V Jednokernik Kabel słoneczny Czarny / Czerwony Przewodnik miedziany
| Zakres temperatury: | Otoczenie + 90°C Kabel 120°C |
|---|---|
| Liczba przewodów: | Pojedynczy rdzeń |
| Stosować: | Zapewnij niezawodne połączenie dla paneli słonecznych |
2V 200ah akumulator do przechowywania energii słonecznej ogniwo żelowe fotowoltaiczne
| Model nr.: | CNJ-200 |
|---|---|
| Szybkość rozładowania: | Niski wskaźnik rozładowania |
| Kształt: | Kwadratowa bateria |
500W Mono Bipv Panele słoneczne Moduł Anodowany stop aluminium 156*156
| Model nr.: | Polikrystaliczny panel słoneczny |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Materiał: | Krzem monokrystaliczny |
Przechowywanie energii akumulator słoneczny typu żelowy duża pojemność 2V 250ah
| Model nr.: | CNJ-250 |
|---|---|
| Szybkość rozładowania: | Niski wskaźnik rozładowania |
| Kształt: | Kwadratowa bateria |
10kW-50kW paneli słonecznych w systemie sieciowym z baterią litowo-jonową / żelową
| Inverter power: | 10kW, 20kW, 50kW, 100kW, 200kW |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon |
| feature: | Backup Power Solution, |
RS485 Kontroler ładowania słonecznego Ekran LCD Regulator ładowania słonecznego IP32
| Model nr.: | HT-SD20-10A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kontroler systemu słonecznego, kontroler ładowarki, kontroler oświetlenia, kontroler wiatru, solarna |
| Napęd nominalny: | 12V |
12V 150ah akumulator do magazynowania energii słonecznej o niskiej szybkości rozładowania
| Szybkość rozładowania: | Niski wskaźnik rozładowania |
|---|---|
| Kształt: | Kwadratowa bateria |
| Elektrolit: | kwas |

