Wszystkie produkty
-
Systemy energii słonecznej PV
-
Systemy energii słonecznej poza siecią
-
Na temat systemów energetyki słonecznej
-
Systemy hybrydowej energii słonecznej
-
Panel fotowoltaiczny
-
Akumulator do przechowywania energii słonecznej
-
regulator ładowania słonecznego
-
falownik solarny mppt
-
Połączona ładowarka inwerterowa
-
Systemy montażowe Pv
-
Skrzynka łącząca Pv Dc
-
Kabel panelu słonecznego
-
Słoneczna Turbina Wiatrowa
Numer telefonu :
+8618811198713
WhatsApp :
+8613311553988
słowa kluczowe [ pv solar power systems ] mecz 205 produkty.
Jednostkowy paneł fotowoltaiczny 250W Płyty słoneczne z cienką warstwą dla energii odnawialnej
| Zastosowanie: | Wszystkie pola |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Materiał: | Krzem monokrystaliczny |
Domy Systemy montażu fotowoltaicznego 5kw Płaski dach ballastowany półki słoneczne
| Model nr.: | HT-S5KW |
|---|---|
| Wydajność nominalna: | Wytworzone na zamówienie |
| Wytwarzanie energii: | 1 kW ~ 5000 kW |
Zaawansowany hybrydowy system słoneczny poza siecią hybrydowy system PV z ochroną IP65 i zintegrowaną konstrukcją
| Protection : | IP65 |
|---|---|
| Battery: | Lead Acid/Lithium ION |
| Feature: | High Efficiency |
3kw zamrażarki PV systemy montażu SHS Panele słoneczne systemy montażu dachu
| Model nr.: | HT-S |
|---|---|
| Wydajność nominalna: | Wytworzone na zamówienie |
| Wytwarzanie energii: | Wytworzone na zamówienie |
Systemy montażu fotowoltaicznego HT-S 15W Zamrażarka oszczędza rachunki za prąd
| Model nr.: | HT-S |
|---|---|
| Wydajność nominalna: | Wytworzone na zamówienie |
| Wytwarzanie energii: | Wytworzone na zamówienie |
4 mm kabli paneli słonecznych napięcie testowe 6500V ze stabilnością termiczną
| Zakres temperatury: | Otoczenie + 90°C Kabel 120°C |
|---|---|
| Temperatura instalacji: | -30/0 + 120°C |
| Kolor: | Czarny/czerwony |
50W Wysokiej mocy Panele słoneczne Wysokiej wydajności System wytwarzania energii
| Zastosowanie: | Wszystkie pola |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Materiał: | Krzem monokrystaliczny |
Czyste fale sinus 3 fazy wyłączone z sieci Inwerter do domowego systemu energetycznego PV DC AC
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
|---|---|
| Specyfikacja: | Normalny, 270W*433H*105D(mm) |
| Wilgotność środowiska pracy: | En61000-6-1:2007: En61000-6-3:2007 |
3kw 5kw MPPT Inwerter słoneczny 12V 24V 48V
| Zastosowanie: | Dom, przemysł, handel |
|---|---|
| Specyfikacja: | Normalny, 270W*433H*105D(mm) |
| Wilgotność środowiska pracy: | En61000-6-1:2007: En61000-6-3:2007 |
3-5 Blade Turbina wiatrowa słoneczna Turbina wiatrowa pozioma dla domu
| Model nr.: | HT-300 |
|---|---|
| Liczba ostrzy: | 3-5 |
| Wał obrotowy: | poziomy |

